Żabie Wierchowina Huculi orkiestra Huculszczyzna
Opis produktu:

Pocztówka  fotograficzna Żabie Wierchowina Huculi orkiestra Huculszczyzna postkarte Werchowyna postcard Verkhovyna Hutsúlshchina открытка Верховина Жабє Гуцу́льщина pocztówki Kresy wschodnie pocztówki z kresów Kresy na starych pocztówkach

Cena: 130,00 zł

Zainteresowanie starą kartką pocztową nieustannie rośnie, zarówno wśród młodych jak i starszych. Archiwalne stare pocztówki stają się cennym nabytkiem nie tylko kolekcjonerskim, ale także sentymentalnym. Wymierna wartość pocztówek kolekcjonerskich z roku na rok wzrasta. Dziś stare karty pocztowe, to także dobra inwestycja!
Kupuj pocztówki kolekcjonerskie, stare kartki pocztowe oraz stare pocztówki, w naszym sklepie dostaniesz niepowtarzalne egzemplarze.

Sklep Kolekcjonerski używa cookies m.in. w celach: korzystania z witryny, usprawnienia procesu zakupowego oraz zapamiętywaniu ustawień. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.